Робот для банку
27 Липня, 2021
Робот вiд Xiaomi - CyberOne
Зустрічайте CyberOne, гуманоїдного робота Xiaomi
13 Серпня, 2022
Аеропорт - маленька держава в собі, де буває досить складно розібратися, що до чого. Сотні табло і покажчиків різними мовами здатні заплутати навіть досвідченого мандрівника, а співробітників на всіх традиційно не вистачає. Саме для таких випадків створений промо-бот для аеропорту - універсальний солдат, здатний узяти на себе вирішення дуже багатьох завдань.

Що являє собою промо-бот для аеропорту?

Робот-промоутер для аеропорту - унікальний складний пристрій, що представляє найпотужніший електронний "мозок" у футуристичному корпусі. Цей "мозок" з'єднаний з безліччю сенсорів, голосовим пристроєм, екраном, принтером, які дають змогу виконувати колосальну кількість завдань. Ось деякі з можливостей, які надасть промо-робот в аеропорту, купити якого можна у компанії "Роботекс":

Найважливішим і таким, що абсолютно не має аналогів, є можливість завантажити в робота команди будь-якими мовами.

Він може давати консультації, відповідати на запитання - в аеропорту, де зустрічаються громадяни всіх країн світу, багатомовність - пункт номер 1.

Робот мультифункціональний - він вміє не тільки розмовляти,

а й знімати фото, відео, друкувати їх та інші документи, автономно переміщатися аеропортом, не гублячись і не заважаючи іншим; він може слугувати автономним табло з часом відправлення і прибуття літака і не тільки.

Робот привертає увагу,

і якщо людям знадобиться допомога, їм буде цікаво отримати її від такого футуристичного пристрою.

Співробітники не завжди здатні бездоганно обслуговувати клієнтів (за що їх ніяк не можна звинувачувати, оскільки вони теж живі люди).

Промо-бот - завжди оптимістичний, бадьорий, ніколи не втомлюється і за необхідності десять разів розжує одну й ту саму інформацію.

Робот для аеропорту навчається - і це не менш важливий пункт, ніж багатомовність.

Він може розпізнавати пасажирів, може вивчати все більш складні репліки, спілкуватися практично як жива людина.

Якого проморобота для аеропорту можна купити в Україні?

Проморобот для аеропорту коштує від 1 млн гривень. Це велика сума, проте робот вартий кожної витраченої копійки. Ви можете уявити собі фахівця, який буде готовий працювати 24 години на добу (мінус час на підзарядку), при цьому зможе спілкуватися десятками мов і тримати в голові гігабайти корисної інформації? І працювати, звісно ж, він буде безкоштовно. А ось робот від "Роботекс" - саме такий співробітник.

До речі, можливість купити промобота в Україні буде цікава не тільки аеропортам. Промороботи потроху набувають популярності в усьому світі, і їх можна зустріти в торгових центрах, банках, на великих заходах. Послужливі, позитивні розумні помічники скрізь допоможуть!

Сьогодні компанія "Роботекс" пропонує вам звернути найсучасніші досягнення технологій на користь свого бізнесу. Впізнаваність бренду, обсяг продажів, залученість клієнтів до співпраці - все це можна підвищити за допомогою розумного промо-робота. Менеджери компанії допоможуть вам дізнатися, як саме він буде корисний у вашому бізнесі, які додаткові функції можна отримати і як швидко окупиться промо-бот, якщо ви познайомите з ним своїх клієнтів. Крім того, за бажання його можна здавати в оренду, і попит на таку послугу від дрібніших компаній дуже великий.1

Розумний промобот, поліглот і просто симпатяга, який завжди прийде на допомогу пасажирам!

Роботекс

Часті запитання та відповіді

1Як мені керувати роботом?
Для управління роботом існує спеціальний простий інтерфейс, що дає змогу не тільки задавати потрібні функції, а й завантажувати в нього нову інформацію.
2Як довго робот працює автономно?
Від одного заряду робот працює 8 годин, після чого він самостійно їде на зарядну станцію.
3Чи не зможе робот заїхати кудись і зламатися або зіткнутися з людиною?
Промо-робот оснащений спеціальними датчиками перешкод і відстеження довкілля, що дає йому змогу в режимі онлайн формувати повну картину й уникати будь-яких перешкод.
4Що буде, якщо робот зламається?
Пропоновані "Роботекс" роботи ультранадійні, проходять тривале тестування і збоїв у їхній роботі практично не буває. Але, щоб запобігти можливому збою і зупинці роботи, система техпідтримки цілодобово моніторить роботу кожного з них і в разі неполадки оперативно усуває її. І якщо раптом трапиться так, що коли-небудь робот вийде з ладу, то наші фахівці виїдуть на місце і виправлять несправність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *