Робот для навчання програмуванню – це ClicBot

Робот собака від Boston Dynamics
9 Травня, 2014
Як роботи пересуваються
13 Червня, 2021

Робот для навчання програмуванню – це ClicBot

Сьогодні вже не здивуєш дитину комп'ютером, як було у 2000 роках, діти оточені смартфонами і планшетами, у них пропав інтерес до цих видів техніки. Потрібен новий девайс, який розбудить допитливість у дітях, і цими пристроями стануть сучасні та якісні роботи, які допоможуть дітям вивчати програмування та англійську мову. Стартап ClicBot розробив освітнього робота для різного віку та статі, що здатен дати уявлення про робототехніку та програмування.
Такий робот, як ClicBot, має хороші "мізки", що дають йому змогу взаємодіяти з усіма членами сім'ї. Його сенсори і датчики дають йому змогу реагувати на дотики, чути і бачити людей, думати і реагувати на різні чинники. ClicBot має понад 50 сценаріїв роботи і понад 200 реакцій, а налаштувань так взагалі понад 1000. Налаштуванням та грою з роботом можна займатися разом усією сім'єю - ні дітям, ні дорослим не буде нудно від сучасного конструктора. Дорослі добре пам'ятають своє дитинство з радянськими конструкторами, тепер новий час і купувати треба роботів, яких не тільки можна зібрати, а й запрограмувати.
Ті, хто не захоче заглиблюватися в програмування, є спеціальний режим "Без коду". Ви задаєте рух робота, показуючи йому, як рухатися, і він повторює. Розробники зробили можливим навчитися програмування під час гри з роботом, для цього вони написали спеціальний додаток Clicbot Academy.
На нашому сайті ви можете вибрати і купити потрібний набір робота ClicBot. Набори різняться своєю комплектацією, чим більше модулів, тим більше варіацій робота у Вас вийде. Усі частини будь-якого набору підходять одна до одної - це означає, що, купивши другий набір, модулі підійдуть до першого і так далі.

Стартап ClicBot залучив майже $300 000, що дало бурхливий старт проєкту та підтримку спільноти, що не дивно, адже робот багато що вміє, і за деякий час ми побачимо нові рухи й алгоритми, які винайдуть діти та дорослі, а ще нових програмістів, які виросли разом із роботом.

Посилання на сторінку стартапу в Kickstarter.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *