Robot Sophia
Зачем роботу София нужны ноги
14 августа, 2022
Собака-робот Unitree Go1
Собака-робот Unitree Go1 выглядит довольно замечательно, стоит всего 2700 долларов США.
16 августа, 2022

Амека — будущее лицо робототехники

Платформа будущего

Ameca - это самый совершенный в мире робот в форме человека, который представляет передовые технологии человеко-робототехники.

Разработанная специально как платформа для развития технологий робототехники будущего, Ameca является идеальной платформой гуманоидного робота для взаимодействия человека с роботом.

Мы сосредоточены на том, чтобы предложить вам инновационные технологии, которые являются надежными, модульными, обновляемыми и легкими для разработки.

ШИ х ШТ

Человекоподобный искусственный интеллект нуждается в человекоподобном искусственном теле (ШИ x ШТ).

Системы искусственного интеллекта и машинного обучения можно тестировать и разрабатывать на Ameca вместе с нашей мощной операционной системой роботов Tritium.

Аппаратное обеспечение Ameca - это разработка, основанная на наших собственных исследованиях гуманоидной робототехники и построенная на нашей передовой технологии Mesmer.

Выпендриваться

Помимо платформы для разработки, Ameca также является отличной привлекательностью, как и роботы Mesmer и RoboThespian. Удивите своих клиентов или посетителей событием или аттракционом для посетителей.

Надежность является ключевым фактором, и все роботы созданы для длительной работы в реальном мире, а не только в лаборатории.

Модульная архитектура позволяет в будущем обновлять как физическое, так и программное обеспечение для улучшения возможностей Ameca, и все это без необходимости тратить деньги на целого нового робота.

Ameca доступна для покупки или аренды.

Сегодняшняя робототехника для завтрашнего ИИ

Что говорят люди

 • Дідусі, бабусі та малюки співають, сміються та створюють спогади разом

  Наш RoboThespian вже більше десяти років зустрічає відвідувачів біля входу в «RoboWorld™» Наукового центру Карнегі, знайомлячи з галереєю, пояснюючи основи роботи, підспівуючи та відкидаючи невдалі жарти сотням тисяч гостей. Технічно простота обслуговування та оперативність команди Robotex забезпечують мінімальний час простою; будь-які збої в програмному забезпеченні (невелика кількість) або оновлення можна обробляти дистанційно, а замовлення та доставка періодичних запасних частин відбувається швидко та ефективно. А інтерфейс для гостьового використання інтуїтивно зрозумілий і привабливий; мої офіси знаходяться прямо біля галереї RoboWorld, тож я маю перевагу бачити широку демографію відвідувачів, захоплених його витівками. Особливо приємно спостерігати за залученням кількох поколінь – дідусі, бабусі та малюки підписуються, сміються та створюють спогади разом. «Енді Ройд» (уклон як нашому засновнику Ендрю Карнегі, так і «андроїдам») є улюбленим як для персоналу, так і для гостей.

  Денніс Бейтман, директор Наукового центру Карнегі

 • Нас фантастично підтримував Сергей

  «Ми працювали з Robotex над розробкою спеціального контенту для нашого RoboThespian, включаючи наш власний дизайн інтерфейсу сенсорного екрану. Ми отримали фантастичну підтримку від Сергей та команди протягом усього процесу налаштування. Ми змогли створити базовий вміст повністю завдяки ідеям тестування користувачами в Інтернеті учасники використовували Virtual RoboThespian за допомогою відеодзвінків. Це був справді корисний інструмент для віртуальної взаємодії з користувачами під час пандемії та дозволив нам адаптувати контент з точки зору сценарію, тону та руху. Весь процес дав нам фантастичну свободу створіть щось, чого раніше не існувало в науковому центрі! Наші перші відвідувачі сказали: «Це захоплююче бачити робота людського зросту» та «Він справді вражає візуально, це експонат, який резонує найбільше».

  Роуз О’Рейлі, розробник контенту, We The Curious, Брістоль, Великобританія

 • «Інженерне мистецтво дуже підтримало»

  «Наскільки я працював з різними роботизованими платформами, RoboThespian є унікальним з точки зору дизайну та функцій. Добре продумана та елегантна структура RoboThespian дозволяє бездоганно імітувати рухи людини. Простота його серверної системи в програмування складних завдань дозволило нам навчити студентів програмувати сценарії складних рухів і поведінки. Команда Robotex дуже підтримувала нас, проводячи нас через етапи встановлення та програмування. Через ці факти я б настійно рекомендував технології Robotex для будь-яких лабораторій робототехніки".

  Доктор Абдулла Альмешал, Коледж технологічних досліджень – RAiLab, Кувейт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *