Робот для ТРЦ
26 Липня, 2021
Робот для аеропорту
28 Липня, 2021

Що далі ми йдемо у XXI століття, то більше операцій із грошима можна робити з мінімальною участю людини - безконтактні платежі, автоплатежі, перекази через сайти та багато іншого. Але на місці консультанта в будь-якому банку все одно залишається людина, і навіть розумні чатботи на сайтах ще не готові повністю її замінити. Але сьогодні у вас є дивовижна можливість "найняти" в банк нового співробітника - можна сказати, купити його з потрохами, - який зможе працювати за п'ятьох, не попросить надбавки і привертатиме увагу до вашого банку як до жодного іншого.

Познайомтеся з промоботом для банку!

Це дуже складний і цікавий агрегат, який вміє... А вміє він дуже багато чого. Вирішивши купити промобота для банку в Україні, ви отримуєте співробітника, здатного:

впізнавати клієнтів буквально в обличчя

робот розпізнає обличчя і знає, з ким розмовляє, познайомившись одного разу, він Вас уже не забуде;

робити фото

яке може одразу роздрукувати;

роздруковувати документи, чеки, талони

у робота можна вбудувати принтер для друку пропускних;

вести складну комунікацію:

відповідати на запитання, давати докладні підказки;

переміщатися по банку,

не натикаючись на стільці та відвідувачів;

демонструвати складні презентації, відео.

І всі ці вміння вміщаються в оригінальному футуристичному корпусі, який привертає увагу відвідувачів. Хоча більшість із них відвідує банк не заради розваг, а заради отримання послуг, зайвий плюс до впізнаваності ніколи не буде зайвим.

А чим конкретно він корисний для банку?

Промобот, якого ви можете купити для банку в Україні, робитиме все, на що його запрограмують. Ось лише частина його вмінь:

  • давати консультації щодо послуг банку та озвучувати пропоновані програми;
  • знімати клієнтів і роздруковувати договори;
  • презентувати нові продукти банку;
  • вітати клієнтів персоналізовано, впізнаючи кожного в обличчя і вітаючи на ім'я з бази даних;
  • проводити екскурсії по банку;
  • бути фотографом/відеографом на банківських заходах.

І це, повторимо, лише частина того, на що можна запрограмувати промобота. Розкажіть, що ви саме хочете від бота в банку, - і це можна впровадити в його "свідомість".

Відповідальний і надійний співробітник, якого можна навчити всього. А ще в нього не виникне спокуси заволодіти фінансами клієнтів!

Роботекс

Промобот для банку - чи живий співробітник консультант?

Тих, хто хоче купити робота в Україні для банку, бентежить його вартість - від мільйона гривень. Дійсно, на перший погляд це чимала сума, але є й таке поняття як окупність.

Промоботом можна замінити щонайменше одного співробітника і його змінника (що вже скорочує витрати). Він привертає більше відвідувачів - ваших потенційних клієнтів, а їхнє залучення до того, що пропонує робот, як певна новинка, значно глибше (що в перспективі підвищує доходи). Його обслуговування коштує недорого, а потенціал практично нескінченний. Нарешті, робот здатний раз по раз пояснювати користувачам одне й те саме завдання, не втрачаючи терпіння і не втомлюючись, що значно знижує навантаження з плечей працівників.

Тому, бажаючи придбати робота, вам безперечно варто проконсультуватися з менеджерами компанії "Роботекс", які розкажуть і покажуть вам усе, на що здатний промобот і чим він буде вам справді корисний.

Часті запитання та відповіді

1Чи не загубиться робот у банку?
Робот пересувається плавно й акуратно завдяки спеціальним відеосенсорам, які дають йому змогу формувати 3D-карту банку і пересуватися, реагуючи на об'єкти, тож він повністю автономний і безпечний для оточення.
2Який його граничний словниковий запас?
Практично необмежений. Промобота можна навчити розуміння дуже складних семантичних конструкцій, тож він спілкуватиметься не гірше за популярних ботів на кшталт Аліси.
3Чи можна використовувати його в службі безпеки?
Завдяки функції розпізнавання облич він може інформувати про наявність у банку підозрілих громадян, тож за бажання йому можна задати й таку опцію.
4Мені потрібні особливі функції робота, я можу купити такого?
Найчудовіше в промоботі - те, що його функціонал можна розширювати і змінювати. Тож зверніться до компанії "Роботекс", щоб дізнатися, як зробити вашого найкращого працівника ще кориснішим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *