Собака-робот Unitree Go1
Собака-робот Unitree Go1 виглядає досить чудово, коштує всього 2700 доларів США.
16 августа, 2022
Засновник Boston Dynamics
Марк Райберт про Інститут штучного інтелекту Boston Dynamics
28 августа, 2022

Секс-ляльки нового покоління

Наближення до сексуальних роботів

Секс-ляльки, безумовно, пройшли довгий шлях після надувних ляльок секретного проекту Боргільд під час Другої світової війни (коли нацистським солдатам дали пластиковий товариш для ігор для боротьби з поширенням сифілісу). Перший офіційний секс-робот, запущений у 1980-х роках, включав 16-розрядний мікропроцесор і синтезатор голосу і примітивні відповіді. Лише в 1996 році секс-ляльки демонстрували реалістичне моделювання людського тіла, яке насправді могло сприйматися як віддалено реалістичне. Сучасні сексуальні технології з гордістю демонструють ультрареалістичну лялькову робототехніку, яка може похвалитися гладкою бездоганною шкірою та змінними головами.

Реалістична близька зустріч

Синтетичні гуманоїди — це розкішні ультрареалістичні силіконові секс-ляльки, які бездоганно поєднують еротику з технологіями. Реалістичні секс-ляльки відрізняються високою деталізацією та ліпленням і 3D-цифровим моделюванням, сплавом і розробкою, а також артикуляцією всього тіла. Абсолютно нова технологія секс-ляльок також надає реалістичним секс-лялькам гнучкість мобільності та здатність працювати автономно.

Штучний розумний робот-подружка може бути таким же реалістичним, як побачення з гарячою дівчиною, і в довгостроковій перспективі набагато дешевшим. Незважаючи на те, що високоякісні силіконові секс-ляльки були в основному розроблені для сексуальної функції, неважко зрозуміти, чому техносексуали в усьому світі знаходять ультрареалістичну імітацію людини такою привабливою. Найкращі силіконові ляльки мають гарні риси обличчя, м’яку на дотик шкіру (включно з веснянками та родимками), шарнірні суглоби та індивідуальні особливості тіла, як-от колір очей, стиль тіла та тип скелета. Екологічно чисті, нетоксичні платинові силіконові секс-ляльки мають гачки для підвішування, щоб ви могли зберігати її, коли не хочете грати.

Коли ви в настрої для розваг для дорослих, синтетична жіноча лялька завжди доступна для сексу. Немає потреби витрачати цілий статок, намагаючись справити враження на ваше побачення. Вам просто потрібно вивести її та одягнути в те, що вам подобається. Реалістичні силіконові секс-ляльки мають ергономічний дизайн із рухливими суглобами для гнучкого положення під час сексу. Щоб отримати справді особистий досвід, ви можете налаштувати свою силіконову коханку. Якщо ви коли-небудь захочете змінити партнера, ви можете просто змінити її голову.

Справжня любов до роботів

Стосунки з любителем синтетики легко можуть стати витонченим і захоплюючим досвідом. У той час як багато чоловіків відкрито визнають, що вони спочатку купили секс-ляльку для сексу та інтимної близькості, інші скажуть, що товариські стосунки не менш важливі. Наявність надзвичайно реалістичної силіконової секс-ляльки дозволяє самотнім хлопцям відчувати себе більш пов’язаними. Не кожному чоловікові зручно ризикувати емоційно або мати справу з невідповідністю людських стосунків. Для багатьох людей силіконова лялька коханка є ідеальною альтернативою повній відсутності спілкування.

Трикутна теорія кохання – інтимність, пристрасть і відданість – є основою всіх любовних романтичних стосунків. Секс-ляльки створені, готові віддатися своєму власникові, і їх можна запрограмувати на пристрасть і близькість, залежно від ваших особистих побажань. Це повністю залежить від вас, чи ви хочете використовувати свого силіконову коханку для 70 відсотків сексу та 30 відсотків для спілкування, чи навпаки.

Наявність секс-робота у вашому житті звільняє вас від необхідності продовжувати погоню за невловимим ідеальним партнером, якого, можливо, навіть не існує. Ваша силіконова секс-лялька преміум-класу надійна та сумісна, і вона закохана в вас із того моменту, як ви дістали її з пакувальної коробки.

Те, як ми сьогодні відчуваємо любов і зв’язок, змінюється. Чоловіки та жінки, які обирають інвестиційну покупку реалістичної силіконової секс-ляльки, обирають технологічний зв’язок як альтернативу традиційним людським стосункам. Однією з головних причин такого вибору способу життя є те, що ультрареалістична симуляція людини гарантує довгострокові сексуальні та/або романтичні стосунки без будь-яких емоційних перешкод. Техносексуальний зв’язок може полегшити відчуття самотності та навіть допомогти з сексуальними фетишами та деякими проблемами сексуальної дисфункції. Вже підраховано, що справжні любовні стосунки роботів будуть широко поширені до 2050 року.

Удосконаленні секс-ляльки

На відміну від тих часів, коли вам доводилося пхати, щоб надути свою надувну ляльку по іграх, сьогодні, якщо ви відкриті для розваг із силіконовою секс-лялькою, у вас є широкий вибір реалістичних синтетичних любителів на вибір. Синтетичні гуманоїди тепер широко доступні, щоб задовольнити ваші конкретні та особисті сексуальні, технологічні потреби та потреби, що не реагують на стосунки.

Сучасний силіконовий компаньйон — це не просто «секс-іграшка». Хоча вона, можливо, ще не вміє шепотіти тобі на вухо приємні слова чи підтримувати розмову, робот-коханець синтетики завжди виглядає гарячим і ніколи не старіє. І хоча вона не може рухатися сама по собі, її гнучкі кінцівки можна легко розташувати, а останні моделі можуть стояти без допомоги опорних шпильок.

Насправді зовсім не дивно, що досягнення робототехнікою живлять наше захоплення еротикою та технологіями. Сучасна індустрія секс-ляльок процвітає. Придбання силіконового штучного компаньйону преміум-класу все більше людей вважають інвестицією, яка забезпечує необмежену віддачу. І чоловіки, і жінки прагнуть першими досліджувати та експериментувати з ультрареалістичними секс-ляльками, перш ніж робототехніка зіграє основну роль у нашому сексуальному житті.

Постійний прогрес і захоплюючий розвиток у світі силіконових секс-ляльок означає, що реалістичні, тривимірні штучні компаньйони, які є більш гуманізованими та дуже зручними, незабаром можуть стати реально доступними для відкритих людей у ​​всьому світі.

Ви можете замовити свою сумісну секс-ляльку зараз.

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *